• Płatność i dostawa

Formy płatności:

1. Płatność przelewem tradycyjnym

Rachunek bankowy sklepu:

75 1020 1664 0000 3202 0564 6833
AVOCADO - Karolina Kałuża
42-151 Waleńczów, ul. Jesionowa 3

Klient po po złożeniu zamówienia otrzymuje również poprzez pocztę elektroniczną numer rachunku bankowego, na który należy zrealizować przelew. Zamówienie przekazywane jest do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym AVOCADO - Karolina Kałuża.

2. Zapłata za pośrednictwem systemu płatności Sky-Pay - zapłata przed wysyłką Towaru (przedpłata). Po złożeniu Zamówienia Klient powinien dokonać zapłaty za pośrednictwem systemu Sky-Pay. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta w systemie płatności Sky-Pay.

 Sky-Pay_BlueMedia.png

Dostawa:

Zamówione towary są dostarczane do klienta zgodnie z jego wyborem sposobu dostawy podczas składania zamówienia. Przesyłki kurierskie najczęściej realizowane będą za pośrednictwem firmy DPD lub DHL. Szczegóły odnośnie doręczenia przesyłki takie jak numer nadania umożliwiający śledzenie przesyłki są przesyłane do Klienta poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail klienta.

 

Czas realizacji i dostawy:

Czas realizacji jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu i jest to czas potrzebny nam na skompletowanie zamówienia oraz przygotowanie go do wysyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj zamówienie jest gotowe i przekazane kurierowi do doręczenia w czasie do 24h od zaksięgowania wpłaty, jednak czas ten ze względu na czynniki losowe może wydłużyć się do 72h. 

Czas dostawy to czas liczony od momentu nadania przesyłki do momentu odbioru przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia i jest on uzależniony od wybranego sposobu dostawy. Przy wyborze przesyłki kurierskiej w większości przypadków czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. Na skutek nieprzewidzianych wydarzeń jak awaria samochodu kuriera, wypadek, nieobecność adresata czas ten może się wydłużyć o kolejny dzień roboczy. Stan realizacji dostawy można monitorować na bieżąco poprzez numer śledzenia paczki na stronach informacyjnych firm kurierskich. 

 

  • Sklep zamknięty

Sklep chwilowo niedostępny. Zapraszamy wkrótce! 

Zapraszamy do zakupów na naszych kontach Allegro:
Avocado-Toys, Avocado-Kids, Avocado-Sklep